KONST / Litografier / Färglitografi 13159494
nr 1315 9494
Ulla Malm
(f. 1930), Finland
Färglitografi, Signerad, numrerad 35/150. Motivet: 43x48cm
Lovisa Ulrika, Ulla, Malm, finländsk bildkonstnär född 1930.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 23 mars 2020
kl 18:54:44
18/3 22:48:22
23 mar